GENÇ FUTBOLCU KALBİNE YENİK DÜŞTÜ

  • Eklenme Tarihi :05.08.2023 | 22:09
  • Muhabir :

Hatay’da amatör küme takımlarından Karaağaçspor’dan Orduspor’a transfer görüşmesi gerçekleştirmeye giden Süleyman Karali Tekden otobüste kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

GENÇ FUTBOLCU KALBİNE YENİK DÜŞTÜ

Antakya Belediyespor, Reyhanlıspor ve son olarak Karaağaçspor formalarını giyen 25 yaşındaki genç futbolcu Süleyman Karaali Tekden geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti. Ordu’ya transfer görüşmesi için giden Süleyman Karaali Tekden’in, otobüste geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği öğrenildi.

 

ORDUSPOR KULÜBÜ TAZİYE MESAJI YAYINLADI

Orduspor konuyla ilgili bir paylaşımda bulundu. Yapılan paylaşımda, "Süleyman Karali Tekden’e Allah’tan rahmet, başta ailesi olmak üzere ve sevenleri olmak üzere tüm spor camiasına başsağlığı dileriz" ifadeleri kullanıldı. Orduspor'dan yapılan açıklamada, "Bu sezon 1. Amatör Küme'de mücadele edecek Orduspor'un yeni transferi Süleyman Karali Tekden'in ani kalp krizi geçirerek vefatını derin bir üzüntüyle öğrendik. Süleyman Karali Tekden'e Allah'tan rahmet, başta ailesi olmak üzere ve sevenleri olmak üzere tüm spor camiasına başsağlığı dileriz" denildi. (Haber Merkezi)