Genç Fb’liler Grubu Eski Günlerine Dönüyor

  • Eklenme Tarihi :27.04.2022 | 09:46

Genç Fenerbahçeli taraftarlar grubu kendi içinde etkin yapılanmaya giderek yeniden eski günlerine dönüş için harekete geçti.

Genç Fb’liler Grubu Eski Günlerine Dönüyor

Hatay’ın İskenderun ilçesinde bir süredir sessizliğe bürünen Genç Fenerbahçeli taraftarlar grubu kendi içinde etkin yapılanmaya giderek yeniden eski günlerine dönüş için harekete geçti. Uzun yıllar önce kurulan ve daha sonra askıya alınan İskenderun Genç Fenerbahçeli taraftar grubu Mert Adalı başkanlığında yeni bir hava yakaladı.

Genç taraftarlar grubu üyelerinin katılımı ile İskenderun’un ünlü kebapçısı Şişhanede verilen iftar yemeğine önceki dönem başkanları, Kıbrıs, Hatay, İskenderun genç Fenerbahçe taraftar grubu yönetimi ile liseli taraftar grubu bir araya geldi. Eski başkanlardan Metin Bağış, genç Fenerbahçeliler taraftarlar grubu olarak bugün tarihi bir gün yaşadıklarının altını çizerek “Artık genç Fenerbahçe taraftarlar grubu yeni yönetimiyle çalışmalar yapacak. Daha etkin ve sarı-lacivertli kulübe yakışır bir birliktelik, coşkuyu yeniden yaşayacak olmamız çok sevindirici” dedi.

 

Genç Fenerbahçeli taraftar grubu başkanı Mert Adalı ise Fenerbahçeli genç taraftarların tüm etkinliklerde, daha etkin, ses getiren kulübe yakışır bir topluluğu bir arada tutmak için gece gündüz çalışacaklarını söyledi. (Haber Merkezi)