GALİBİYETİN KERAMETİ MUHTAR RAFET YAVRUM - Hatay Gazetesi

GALİBİYETİN KERAMETİ MUHTAR RAFET YAVRUM

  • Eklenme Tarihi :14.05.2024 | 17:25
  • Muhabir :MURAT MUTLU

GALİBİYETİN KERAMETİ MUHTAR RAFET YAVRUM

Trendyol Süper Lig’de mücadele eden ve ligin 34’üncü haftasında Mersin Stadyumu’nda konu ettiği MKE Ankaragücü karşılaşması öncesinde koyu bir Hataysporlu olan Güllübahçe Mahalle Muhtarı Rafet Yavrum Bordo-Beyazlı temsilcimiz Atakaş Hatayspor’un galip gelmesi için yaptığı adak kabul oldu.

 

Haftalardır aldığı başarısız sonuçlarla adeta kendini Süper Lig düşme hattında bulan Bordo-Beyazlı temsilcimiz Atakaş Hatayspor’un MKE Ankaragücü karşılaşmasında galip gelmesi için Güllübahçe Mahalle Muhtarı Rafet Yavrum tarafından kurban adak edildi. Kesilen kurbanı depremde hayatını kaybeden Hataylılar için de adayan Güllübahçe Mahalle Muhtarı Rafet Yavrum’un bu davranışı sporseverler tarafından takdirle karşılandı.

MUHTAR YAVRUM’UN DAVRANIŞI TAKDİRE ŞAYAN!

Muhtar Rafet Yavrum’un davranışı sonrasında bazı sporseverler serzenişte bulunurken, “Güllübahçe Mahalle Muhtarımız Rafet Yavrum’dan Allah razı olsun. Fakat istemeyerek de olsa bir serzenişimiz var. Keşke ligin ikinci yarısı başladığında da bu güzel davranışı sergileseydi, bugün düşme hattı yerine depremde moral ve psikolojik olarak çökmüş olan Hataylıları Atakaş Hatayspor sayesinde mutlu haberlerle ayağa kaldırırdık. Dün Atakaş Hatayspor ve Hataylı sporseverlere ilaç gibi gelen galibiyet herkesi memnun etti. İnşallah kalan maçlarımızı kazanarak Süper Lig’de kalacağımıza inanıyoruz. Muhtar Rafet Yavrum’a ve Atakaş Hatayspor’un kazanmasında emeği geçenleri bir kez daha kutluyoruz.” dediler.