FUTBOL TURNUVASI’NDA ŞAMPİYON

  • Eklenme Tarihi :26.09.2022 | 09:37
  • Muhabir :

Defne Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen 6. Mahalleler Arası Futbol Turnuvası sona erdi. Bu sene merhum Dr. Adnan Ezelsoy adına ithaf edilen turnuvanın şampiyonu Bahçeköy Zeynep Lo’ka oldu.

FUTBOL TURNUVASI’NDA ŞAMPİYON

23 takımın mücadele ettiği, dostluk, centilmenlik ve saygı çerçevesinde oynanan müsabakaların finalinde Turunçlu Aşiyan Cafe’yi yenen Bahçeköy Zeynep Lo’ka bu anlamlı turnuvayı şampiyon tamamladı.

 

Turnuvanın final müsabakasına Defneli sporseverler büyük ilgi gösterdi. Çekmece Atatürk Stadı’nda oynanan maçı yüzlerce futbolsever yakından takip etti. Şampiyon takıma kupasını Defne Belediyesi Başkan Vekili Kemal Gül verdi. Turnuvayı ikinci tamamlayan Turunçlu Aşiyan Cafe de kupasını Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet Öztürk’ün elinden aldı.

 

Çekmece Pınarbaşı SK, turnuvayı üçüncü sırada tamamladı. Geçtiğimiz sene Covid-19 sebebiyle yaşamını yitiren, verdiği ücretsiz sağlık hizmetleri ve saygın kişiliğiyle Hatay’ın en sevilen hekimlerinden olan merhum Dr. Adnan Ezelsoy’un ismi bu turnuva ile bir kez daha anılmış ve yaşatılmış oldu. (Haber Merkezi)