FENERBAHÇE UCUZA KAPATIP 10 MİYON EURO’YA SATMAYI PLANLIYOR!

  • Eklenme Tarihi :19.11.2023 | 16:40
  • Muhabir :Haber Merkezi

FENERBAHÇE UCUZA KAPATIP 10 MİYON EURO’YA SATMAYI PLANLIYOR!

Hatayspor’un Galatasaray ile oynadığı maçtaki performansıyla bir anda gözleri üzerine çeken Fisayo Dele-Bashiru ile Fenerbahçe’nin ilgilendiği iddia edildi. 22 yaşındaki Nijeryalı futbolcu, Volkan Demirel’in çok şey beklediği isimler arasında yer alıyor.

 

Fenerbahçe yeni parlatacağı yıldızı Volkan Demirel’in Hatayspor’unda buldu. 900 bin euro değeri var ama Ali Koç alıp 10 milyon euroya satar

Süper Lig’de Volkan Demirel’le oldukça iyi bir başarı yakalayan Hatayspor’da forma giyen futbolcular da parlamaya devam ediyor.

Geçtiğimiz senelerde Aaron Boupendza’yı parlatan Hatayspor’da bu sefer parlayan isim Fisayo Dele-Bashiru oldu.

SON LİG MAÇINDA MÜTHİŞ OYNADI

Hatayspor ve Galatasaray arasındaki Süper Lig maçında çok iyi performans gösteren Fisayo Dele-Bashiru, takımının galibiyetinde de önemli bir rol oynadı. Volkan Demirel’in çok şey beklediği isimler arasında yer alan 22 futbolcu hakkında ortaya atılan son iddia ise Fenerbahçelileri heyecanlandırdı.

900 BİN EURO BONSERVİS BEDELİ VAR

Orta sahada Fred’in yanına hızlı ve topu ileri taşıyabilen bir oyuncu arayan Fenerbahçe’nin Hatayspor’dan Fisayo Dele-Bashiru’yu gündemine aldığı iddia edildi. Oyuncunun güncel piyasa değeri 900 bin euro ancak Ali Koç’un daha önceki transferlerde olduğu gibi bu oyuncuyu da parlatarak 10 milyon euro gibi bedellere satabileceği konuşuluyor.