Eylül Büyükaşık Türkiye Şampiyonu Oldu

  • Eklenme Tarihi :02.11.2023 | 22:04
  • Muhabir :ALİ GÖRÜN

Asrın felaketini en ağır biçimde yaşayan şehrimizde spor alanında genç şampiyonlar elde ettikleri dereceler ile bir nebze de olsa yüzleri güldürmeye devam ediyor.

Eylül Büyükaşık Türkiye Şampiyonu Oldu

Balıkesir Karesi Şehit Turgut Solak Spor Salonunda  devam eden Türkiye Ümit, Genç, U21 Karate Şampiyonası ve Milli Takım Seçmeleri depremzede sporcumuz Eylül Büyükaşık Türkiye Şampiyonu olarak adını milli takıma yazdırdı.

Şehrimizde yaşanan zorluklara rağmen kısıtlı imkanlar ile hazırlandığı Karete Şampiyonasında sergilediği performans ve elde ettiği Türkiye şampiyonluğu derecesi ile şehrimizin gururu olan Eylül Büyükaşık’ın başarısı Hatay’da sevinç ile karşılandı.

Hatay Altın Vuruş Karate Spor Kulübü yöneticileri tarafından yapılan açıklamada :”Yaşadığımız bunca zorluğa rağmen dimdik ayağa kalktık binlerce şükür.Bu hikayenin arkasında çokça emek çokça çaba var .. Balıkesir’de devam etmekte olan Ümit , Genç , U21 Türkiye Şampiyonasında sporcumuz çok güzel performans sergileyerek kürsünün  zirvesinde yerini aldı.Güzel kızımızı tebrik ediyoruz , emeği geçen kulüp antrenörlerini çocuklarımı kutluyorum bu şampiyonluk hepimizin  Destekleyen dualarını esirgemeyen herkese sonsuz teşekkürler .. Hep  daha iyisine ..”denildi.