Dursunlu’nun Gururu Fenerbahçe’de Başarıdan Başarıya Koşuyor

  • Eklenme Tarihi :08.11.2023 | 15:22
  • Muhabir :Haber Merkezi

Dursunlu’nun Gururu Fenerbahçe’de Başarıdan Başarıya Koşuyor

Hatayın Defne ilçesine bağlı Dursunlu Mahallesi nüfusuna kayıtlı Zeynep Naz Aybar Türkiye'nin en büyük spor kulüplerinden biri olan Fenerbahçe U14 Kadın Basketbol takımında oynaması ve camia tarafından takdirle karşılanması doğup büyüdüğü mahallede gurur ve sevinçle karşılandı. Geçtiğimiz sene Fenerbahçe U12 takımında İstanbul Şampiyonluğunu yaşayan Zeynep Naz Aybar bu sene Fenerbahçe U14 takımında da aynı başarıyı yakalamak için sıkı çalışıyor.

Hatay'ın saygın ailelerinden olan Aybar ailesinden iş insanı Erkan Aybar ve Arzu Aybar'ın kızı olan Zeynep Naz Aybar Fenerbahçe U14 Kadın Basketbol takımında kısa sürede yakaladığı başarısıyla göz dolduruyor.
Bu başarısından dolayı başta anne, babası, yakınları ve arkadaş çevresi olmak üzere doğup büyüdüğü mahalle olan Dursunlu mahalle halkının ve Fenerbahçe camiasının büyük takdirini toplayan Zeynep Naz Aybar çalışmalarını aksatmadan devam ettiriyor. İlerde daha da büyük başarılara imza atmak ve hedefinin başta Fenerbahçe olm ak üzere milli takımda forma terleterek ülkemizi en iyi yerlerde temsil etmek olduğunu ifade eden Zeynep Naz Aybar her zaman kendisine destek olan anne ve babasına şükran borçlu olduğunu söyleyerek:
"Anne ve babam başta olmak üzere, Türkiye'nin en büyük spor kulüplerinden olan Fenerbahçe camiasına, benim bu günlerde olmamda emeği olan eski antrenörüm Sedat Asarcıklı ve bana destek olan, güvenen herkese çok teşekkür ederim. Henüz yolun başındayım. Hedeflerim doğrultusunda çalışmalarımı aksatmadan devam ettiriyorum. İlerde başta Fenerbahçe olmak üzere ülkemizin de başarısında rol oynama hedefindeyim. Bu hedefler doğrultusunda bana destek olan herkese şükran borçluyum" ifadelerini kullandı.
Anne Arzu Aybar ve Baba Erkan Aybar ise; "Kızımızın her zaman destekçisi olduk ve olmaya devam edeceğiz. Onunla gurur duyuyoruz. Türkiye'nin en büyük spor kulüplerinden biri olan Fenerbahçe'de başarılı olup ülkemizi uluslararası spor müsabakalarında temsil etmesini canı gönülden istiyor ve kızımıza güveniyoruz. Allah yolunu açık etsin" ifadelerin kullandılar. (HABER MERKEZİ)