DEMİREL: GÖNLÜM ÇOK RAHAT - Hatay Gazetesi

DEMİREL: GÖNLÜM ÇOK RAHAT

  • Eklenme Tarihi :07.06.2024 | 12:23
  • Muhabir :YASER ÇAPAROĞLU

DEMİREL: GÖNLÜM ÇOK RAHAT

Ligin bitimine 4 hafta kala Hatayspor Teknik Direktörlüğü görevinden istifa eden Volkan Demirel, Hatayspor’un geride bıraktığımız sezonda gönüllerin şampiyonu olduğunu dile getirdi. Halihazırda dinlenmek istediğini ve şu an itibariyle bir planının olmadığını dile getiren Demirel, zor bir dönemden geçtiğini ve bir süre dinlenmek istediğini söyledi.

Hatayspor’un zorluklar içinde mücadele ettiğini ve buna rağmen ligde kalmayı başardığını dile getiren Demirel, “Şu an için bir planım yok. Çok zor bir dönem geçirdim. Elimden geldiği kadar Hatayspor’u bir yerlere taşımaya çalıştım, ki taşıdım da. Bu nedenle gönlüm çok rahat. Ligde de kalabildiler. Zaten her zaman kalacaklarını düşünüyordum. Ama tabii ki sonuç almadan bunu göremiyorsunuz. Ben 1 ay önce ayrıldım ama orada çok güzel duygular biriktirdim. O yüzden onlarla gurur duyuyorum. Bütün zorluklara rağmen ellerinden gelen her şeyi yapmaya çalıştılar, bir gün bile şikayet etmediler. Bence bu sezon gönüllerin şampiyonu Hatayspor’dur” dedi.

Çok yorulduğunu ve kendime biraz zaman vermek istediğini aktaran Demirel, bu sürecin ardından kariyerine en doğru yerde başlamak için çalışacağını ifade etti.