Çocukların Doktora Gitmekten Korkmadıkları o isim!

  • Eklenme Tarihi :21.11.2022 | 13:30

Çocuklarda yaşanan en zor konulardan biridir doktor korkusu.

Çocukların Doktora Gitmekten Korkmadıkları o isim!

İşte böylesine önemli bir konuda çocukların korkmadan güle oynaya muayeneye gittikleri ve bir kez giden doktorun yeniden gitmek istediği bir doktor olduğu duyumunu aldığımızda soluğu Özel Defne Hastanesi çocuk Polikliniğinde aldık. Minik hastaların amcası Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzm. Dr. Mehmet Tayyip Arslan’ı ziyaret ettik. Hatay merkez ilçe başta olmak üzere tüm ilçeler ve köylerden ailelerin tercih ettiği M.Tayyip Arslan hoca teşhislerinde ki başarının yanında hastalarına göstermiş olduğu yakın ilgi ve alaka ile herkesten tam not alan başarılı bir hoca olarak çıktı karşımıza.
Marmara Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi mezunu olan Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzm.Dr.Mehmet Tayyip Arslan,uzmanlığını Ege Üniversitesi Çocuk Hastalıkları bölümünde yapmıştır.


Çocuk doktorunun sadece hastalık döneminde değil çocuğun gelişiminin her evresinde ihtiyaç duyulan en önemli kişiler diyen Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzm.Dr.Mehmet Tayyip Arslan,Ailelerin mecbur kalmadıkça çocuk doktorlarını değiştirmemeleri gerektiğinin altını çizdi.Yaşanılan herhangi bir sorunda çocukları iyi tanıyan doktorun en uygun tedavi yöntemini başarıyla gerçekleştirebileceğini ifade eden  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzm.Dr.Mehmet Tayyip Arslan Özel Defne Hastanesinde 7/24 kendisine ulaşabileceğini vurguladı.
Aileler takdir ettikleri ve son derece memnun olduklarını ifade ettikleri Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzm.Dr.Mehmet Tayyip Arslan için ,çocuklarına göstermiş olduğu yakın ilgi ve doğru teşhisleri için şükranlarını sunarken ,saat kaç olursa olsun ihtiyaç durumunda çok hızlı bir şekilde görevine gelen başarılı hocaya başarılarının daim olması temennisi ile teşekkür ettiler.