CEMİLE HAZAL AKDAĞ ANISINA VOLEYBOL TURNUVASI

  • Eklenme Tarihi :10.01.2024 | 12:31
  • Muhabir :Haber Merkezi

Yüzyılın felaketine neden olan 6 Şubat depreminde hayatını kaybeden İGM Gönüllülerinden voleybolcu Cemile Hazal Akdağ’ın, anısına İskenderun Gençlik Merkezi tarafından turnuva düzenlendi.

CEMİLE HAZAL AKDAĞ ANISINA VOLEYBOL TURNUVASI

Derslerinde üstün başarılı ve aynı zamanda voleybola yüksek ilgisi bulunan, öğretmenleri tarafından çok sevilen, depremde yaşama veda eden Cemile Hazal Akdağ’ın adına düzenlenen turnuvaya ASAŞ voleybol spor kulübü, İskenderun voleybol akademi, Vipark spor kulübü ve Hatay Yıldızlar spor kulübü takımları katıldı. Üç gün süren, heyecan ve büyük mücadelelere sahne olan Voleybol turnuvasında Vipark spor kulübü birinci, İskenderun voleybol akademi ikinci, Hatay Yıldızlar spor kulübü üçüncü oldu.

Final gecesinde düzenlenen yoğun katılımlı ödül törenine İskenderun Koordinatör Kaymakamı Ceyhun Denli, İskenderun Gençlik Merkezi müdürü Ahmet Keskin ve merhume Cemile Hazal Akdağ’ın anne ve babası da katılım gösterdi.

Kupa ve madalyalar öğrencilere takdim edilirken arkadaşları tarafından imzalanan Cemile Hazal Akdağ’ın formasının anne ve babasına hediye edilmesi ise hem anne-babaya hem de tüm katılımcılara duygusal anlar yaşattı.

İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin yüzyılın felaketinde tüm gençler gibi çok değerli bir genci kaybetmenin hüznünü yaşadıklarını belirterek “Böyle bir turnuvayla gencimizi anmak istedik. Turnuvayı düzenleyen eğitmenlerimize, katılan öğrencilere ve ödül töreninde bizleri yalnız bırakmayan İskenderun Koordinatör Kaymakamı Ceyhun Denli’ye teşekkürlerimi sunuyorum. Bizler her zaman gençlerimizin yanındayız ve hiçbir zaman unutmayacağız, bundan sonra da depremde hayatını kaybeden gençlerimiz için projelerimizi devam ettireceğiz” dedi.