Bordo-Beyazlı Taraftarlar, Galibiyet Sözü Aldı - Hatay Gazetesi

Bordo-Beyazlı Taraftarlar, Galibiyet Sözü Aldı

  • Eklenme Tarihi :23.05.2024 | 13:30
  • Muhabir :Haber Merkezi

Bordo-Beyazlı Taraftarlar, Galibiyet Sözü Aldı

Hatayspor Taraftarlar Derneği ve Defne Grubu, Bordo-Beyazlı taraftarları temsilen Mersin Erdemli'de Hatayspor'u ziyaret ederek galibiyet sözü aldı. Özhan Hoca'ya 15 ilçe adına stadı doldurma sözü verildi.

 

Hatayspor Taraftarlar Dernek Başkanı Sadullah Ergin, Defne Grubu adına Orhan Gökaslan, İmat Gökaslan ve Sinan Çağlar, Hatayspor Teknik Direktörü Özhan Pulat, Sportif Direktör Fatih Kavlak, takım kaptanları Kamil Ahmet Çörekçi ile Erce Kardeşler ve futbolculara baklava ikram etti.

Ergin, Hatayspor’un Federasyon ve hakemler tarafından çok puan kaybettiğine dikkat çekerek “Hatayspor Taraftarlar Derneği ve Defne Grubu olarak sembolikte olsa tatlı yiyelim tatlı konuşalım dedik. 3 maçta 3 galibiyet aldık, o kaybedilen puanların federasyon ve hakem zaiyatı olduğunu herkes biliyor. Ama şu Rizespor’un yüzde 99 değil yüzde yüz yenerek Hatayspor’un Ligde kalacağına inanıyoruz.

Çünkü bu inancı Özhan Hoca ve futbolcularda görüyoruz. Bizde size bu stadı doldurma sözü veriyoruz.” Dedi.

ÖZHAN HOCA: HERŞEY GÜZEL OLACAK

Atakaş Hatayspor Teknik direktörü Özhan Pulat, taraftarların ziyaretine ve tatlı jestine teşekkür ederek “Hafta sonunda büyük bir maça çıkacağız bizim için final niteliğinde. Bütün Hataylı sporseverleri maça davet ediyoruz. “ dedi.

Taraftar temsilcileri, bu organizasyon konusunda yardımcı olan tesis müdürü Muhammet Koyuncu'ya teşekkür etti.