BİSİKLET HAYATTIR ETKİNLİĞİ

  • Eklenme Tarihi :15.05.2024 | 09:30
  • Muhabir :Haber Merkezi

 BİSİKLET HAYATTIR ETKİNLİĞİ

Hatay’ın Erzin ilçesinde 19 Mayıs Gençlik, Spor ve Atatürk’ü Anma Bayramı, Gençlik Haftası kutlamaları kapsamında düzenlenen hediyeli ‘Bisiklet hayattır’ sürüş etkinliği yoğun ilgi gördü.

 

Erzin İlçe Gençlik ve Spor salonu önünde saat 11.00’de kaymakam Onur Özaydın, Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu, Gençlik ve Spor İlçe müdürü Hanifi Demirkıran, Erzin’de İki Teker Bisiklet Derneği Başkanı Önder Akyol, üyeleri, Adana ve Dörtyol’dan bisiklet sporu derneklerinin üyeleri ile bisiklet tutkunları buluştu.

HEDİYE ÇEKİLİŞİNDE HEYECAN YAŞANDI

Yoğun katılımın olduğu ve isimlerini yazdırarak çeşitli hediyeler için çekilişe katılma hakkı kazandığı etkinlikte yaklaşık 3 kilometrelik bir sürüş gerçekleştirildi.

İsim kaydettirerek, belirlenen güzergâhı pedallayarak tamamlayan ve Cumhuriyet Meydanında toplanan bisiklet tutkunları, forma, bisiklet ve tablet hediyesi çekilişine katılma heyecanı yaşadı.

Erzin’in mesleğe yıllarını vermiş basın mensubu Adil Coşkuner çekilişi kaydederken, Kaymakam Özaydın tablet kurasını çekerken ismi çıkınca büyük bir sürpriz yaşadı.  

Kaymakam Onur Özaydın, Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu, Başkan yardımcısı Ozan Ertaç, Özcan Vural tarafından yapılan hediye çekilişlerinde talihliler forma, tablet ve bisiklet kazandı.