Beşiktaşlılardan Eğitime Destek

  • Eklenme Tarihi :25.10.2022 | 13:22
  • Muhabir :

Hatay Beşiktaşlılar Derneği katkıları ile Hatay Şehit Coşkun Akşit İlkokulu’na yapılan Altı Derslik, İki Anasınıfı, Fen Laboratuvarı ve Kütüphanenin açılışı Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi tarafından yapıldı.

Beşiktaşlılardan Eğitime Destek

Muhteşem görüntülere sahne olan açılış törenine Hatay Vali Yardımcısı Yusuf İzci,Hatay Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Mehmet Yıldız,Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz,İl Sağlık Müdürü Dr.Mustafa Hambolat,Beşiktaş Genel Sekreteri, Sponsorluk ve Pazarlama, İnsan Kaynakları ve İdari İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mehtap Mutluşan Ferah , Vodafone Park Stadyumu ve Taraftar İlişkilerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bilgihan Sürmen, Mal ve Hizmet Satın Alma ve Dijital Projelerin Geliştirilmesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Kemal Barış Dillioğlu ve Kartal Yuvası ve Yerel Yönetim İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi  Umut Şenol,Hatay Beşiktaşlılar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Hatay Şehit Coşkun Akşit İlkokulu Yönetimi,Öğretmenler,Öğrenciler ve Veliler katıldı.

Siyah Beyaz renklerin her bir köşede kendisini gösterdiği açılış töreninde Okul yöneticileri ve Hatay Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Mehmet Yıldız ile birlikte sınıfları dolaşan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi,Öğrenciler ile birlikte sıraya oturarak onlarla bol bol sohbet etti. Anasınıfı,Fen Laboratuvarı  ve Kütüphaneyi de dolaşan Başkan Çebi koridorlarda yapılan çalışmaları da çok beğendi.Ziyaretin önemli noktalarından biri olan Efsane Başkan Süleyman Seba köşesinde duygu dolu anlar yaşandı.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi yaptığı açıklamasında:” gördüğünüz gibi Beşiktaş sadece futbol değil,geleceğimizin teminatı çocuklarımızın en iyi şartlarda eğitimlerini görmeleri için onlara katkı sağlayan sosyal projelere imza atan bir kulüp.. Bu anlamda bu muhteşem çalışmayı gerçekleştiren Hatay Beşiktaşlılar Derneğimizi Başkanımız Mehmet Yıldız nezdinde tüm yöneticilerimizi ve üyelerimizi kutluyorum.Son derece güzel bu okulda eğitimlerini sürdürecek olan tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize eğitim hayatlarında başarılar diliyorum.”dedi. Programın finalinde Hatay Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Mehmet Yıldız tarafından açılışı onurlandırdıklarından dolayı Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’ye teşekkür plaketi takdim edildi.