BAŞKAN TOSYALI'YI ZİYARET ETTİLER

  • Eklenme Tarihi :03.11.2023 | 13:08
  • Muhabir :Haber Merkezi

BAŞKAN TOSYALI'YI ZİYARET ETTİLER

TFF 2. Lig Kırmızı grubunda mücadele eden Akdeniz temsilcisi İskenderun Sporlular bölgemizde meydana gelen asrın felaketinin ardından geldiği memleketinde İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı'yı ziyaret etti.

 

Beraberinde Teknik Direktör Koray Palaz, teknik direktör yardımcıları ile futbolcularla birlikte gelen İskenderun Spor Genel Kaptanı Ayhan Çevik, Başkan Hakan Bolat'ın işlerinin yoğunluğundan dolayı gelemediğini ve selamlarını getirdiğini belirterek, "Geçmiş yıllardan beri İskenderunspor'a verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz" dedi. Genel Kaptan Çevik, üzerinde Fatih Tosyalı'nın isminin yazılı 82 numaralı Turuncu Mavi formayı hediye etti.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı yaptığı açıklamada, "Geçmişte olduğu gibi bundan sonra da desteğimizi sürdüreceğiz. Stadın bir an evvel tamamlanması için 11 ayrı firma ile çalışmaktayız.  En geç 31 Aralıkta stadımızı teslim etmeyi hedeflemekteyiz. Bu tarih öne de çekilebilir" dedi.

Bu arada İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı'nın taraftarları Osmaniye'ye götürmesi için otobüs tahsisinde bulunduğu gelen iler arasında. (HABER MERKEZİ)