BASIN SPOR BAŞARI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

  • Eklenme Tarihi :15.05.2023 | 11:03

Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şubesi’nin geleneksel Basın Spor Başarı ödülleri düzenlenen muhteşem törenle sahiplerini buldu.

BASIN SPOR BAŞARI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

TSYD-Adana Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle TSYD Nihat Geven Tesisleri’nde yapılan geceye TSYD üyelerinin yanı sıra Büyükşehir Belediye Genel Sekreteri Ergül Halisçelik, İmamoğlu Belediye Başkanı Kasım Karaköse, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Muzaffer Çintımar, Gençlik Hizmetleri ve Spor Seyhan İlçe Müdürü Mustafa Lavkor, Seyhan Belediye Başkan yardımcısı Gökhan Üney, Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Murat Gündüz, Adana FK Başkanı Menderes Kutlu, Tenis Dağcılık ve Su Sporları Kulübü Başkanı Ali Refah Keskin, Çukurova Belediyesi Demirspor Voleybol Takımı Menejeri Tuğçe Keçeli, yardımcı antrenör Hakan Keçeli, Gündoğdu Vakfı Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu, Gençlik Hizmetleri ve Spor eski il müdürü Tuncer Akdoğan, Bilici Holding Yönetim Kurulu üyesi Tamer Bilici ve Ali Bilici’’nin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Ödül töreninin açılış konuşmasını yapan TSYD Adana Şube Başkanı Kerim Hoşfikirer, Spor alanında Adana’da çok güzel işlerin olduğunu belirtirken, bu tür etkinliklerde bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Adana Büyükşehir Belediye Genel Sekreteri Ergül Halisçelik de yaptığı konuşmada, TSYD yönetimine böyle bir etkinliği düzenlediği için teşekkür ederken, “Büyükşehir olarak her zaman sporun içerisinde yer alıyoruz. Geçen yıl binlerce çocuğumuza altyapılarda eğitim verdik. Tüm malzemelerini bedelsiz verdik. TSYD ile her zaman işbirliği içerisindeyiz. Tüm davetlilere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

ÖDÜL ALAN GAZETECİLER

Basın Spor Başarı ödüllerinde haber dalında İhlas Haber Ajansı’ndan Umutcan İşledici, Demirören Haber Ajansından Can Çelik; Görüntü dalında TRT’den Bülent Serin, Fotoğraf dalında, Anadolu Ajansından Eren Bozkurt, Köşe Yazısı dalında Çukurova Press Gazetesi’nden Adnan Ercan, Sayfa Düzeni dalında Hürriyet Gazetesi’nden Erhan Zerayak Egemen Gazetesi’nden Ahmet Kırmızıdal ile bir süre önce yaşamını yitiren TSYD’nin efsane başkanı Nihat Geven adına verilen özel ödülü de İhlas Haber Ajansı’ndan Elif Ayşenur Bay’a verildi. Bay’ın özel ödülünü Nihat Geven’in eşi Jalenur Geven verirken, gecede duygusal anlar yaşandı. Geven yaptığı konuşmada, Adana sokaklarının artık Nihat Geven’siz kaldığını belirtirken, böylesine anlamlı bir ödülün verilmesinin son derece mutluluk verici olduğunu söyledi. (Haber Merkezi)