Barsinghausen'de Kamp Yapan A Milli Takımımız İdeal Koşullarda Çalışıyor - Hatay Gazetesi

Barsinghausen'de Kamp Yapan A Milli Takımımız İdeal Koşullarda Çalışıyor

  • Eklenme Tarihi :05.07.2024 | 10:55
  • Muhabir :Haber Merkezi

Barsinghausen'de Kamp Yapan A Milli Takımımız İdeal Koşullarda Çalışıyor

A Millî Takımımızın, Almanya'da 11 Haziran'dan bu yana kamp yaptığı Barsinghausen, Aşağı Saksonya eyaletinde yer alan küçük bir kasaba. Yaklaşık 35 bin kişilik nüfusa sahip Barsinghausen, Ay-Yıldızlılarımızın 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) boyunca ana kamp merkezi konumunda bulunuyor.

Millîlerimiz, Dortmund, Hamburg ve Leipzig'de oynadığı karşılaşmaların ardından da Barsinghausen'e hazırlıklarını sürdürmek için geri döndü.
Ormanları ve yürüyüş alanlarıyla sakin bir kasaba olan Barsinghausen, A Millî Takımımıza da iyi bir çalışma ortamı sağlıyor. Hannover'e bağlı olan Barsinghausen, yeşil alanları ve kuş sesleriyle sakin bir kasaba.
Ay-Yıldızlılarımızın kamp oteli de Barsinghausen'deki en büyük tesis konumunda bulunuyor. Ormanın hemen dibinde yer alan tesis, antrenman sahaları ve sessizliğiyle Millîlerimize rahat bir çalışma ortamı sunuyor.
A Millî Takımımız, şampiyonada ilerlediği sürece ana kamp merkezi Barsinghausen'de çalışmalarını sürdürecek. Bu nedenle Barsinghausen'e her dönüş, Ay-Yıldızlılarımız için tur anlamına geliyor.