Bakan Bak ve TFF'den Beşiktaş'a tebrik mesajı - Hatay Gazetesi

Bakan Bak ve TFF'den Beşiktaş'a tebrik mesajı

  • Eklenme Tarihi :24.05.2024 | 08:40
  • Muhabir :ALİ GÖRÜN

Bakan Bak ve TFF'den Beşiktaş'a tebrik mesajı

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, futbolda Ziraat Türkiye Kupası’nı kazanan Beşiktaş’ı yayımladığı mesajla tebrik etti. Ayrıca Türkiye Futbol Federasyonu da, Trabzonspor'u 3-2 mağlup ederek Türkiye Kupası'nın sahibi olan Beşiktaş'ı tebrik etti. Beşiktaş, Türkiye Kupası finalinde Trabzonspor'u 3-2 mağlup ederek kupanın sahibi oldu. Türkiye Futbol Federasyonu bu mücadelenin ardından yayınladığı mesajla Beşiktaş'ı tebrik etti. Federasyonun resmi internet sitesinde yer alan tebrik mesajında, "Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda oynanan final müsabakasında rakibi Trabzonspor'u 3-2 mağlup ederek 62. Ziraat Türkiye Kupası'nı kazanan Beşiktaş'ı kutlar; bu başarılarından dolayı Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'ı, yönetim kurulu üyelerini, teknik heyeti, futbolcuları ve Beşiktaş camiasını tebrik eder; önümüzdeki sezon ülkemizi temsil edecekleri UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turu'nda başarılar dileriz. Ayrıca, finale kadar yükselme başarısı gösteren Trabzonspor'a da önümüzdeki sezon ülkemizi temsil edecekleri UEFA Avrupa Ligi 2. Eleme Turu'nda başarılar dileriz" ifadelerine yer verildi.

 

BAKAN BAK'TAN BEŞİKTAŞ'A TEBRİK

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, futbolda Ziraat Türkiye Kupası’nı kazanan Beşiktaş için tebrik mesajı yayımladı. Bakan Bak, tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi;

“İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanan 62. Ziraat Türkiye Kupası Finalinde Trabzonspor’u yenerek şampiyon olan Beşiktaş’ı tebrik ediyorum. Finalde mücadele eden Trabzonspor’u da mücadelesinden dolayı kutluyorum. Her iki kulübümüze gelecek sezon başarılar diliyorum.”