Antakya Lisesi Türkiye Dördüncüsü Oldu

  • Eklenme Tarihi :12.04.2022 | 10:28
  • Muhabir :

Bölge illerinden 8 takım arasında şampiyon olarak Türkiye finallerine gitme hakkı kazanan Antakya Lisesi Futsal Takımı Kocaeli’de düzenlenen şampiyonada 4.olarak gururumuz oldu.

Antakya Lisesi Türkiye Dördüncüsü Oldu

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 2022 yılı faaliyet programında yer alan Lise Futsal Türkiye Şampiyonasında Antakya Lisesi Erkek Takımı Hocaları Murat Ali Yapar  yönetiminde 4. Olarak dikkatleri bir kez daha üzerinde topladı.

Antakya Lisesi Futsal Takımı Sorumlusu, Öğretmen Murat  Ali Yapar yaptığı açıklamasında :” Lise Futsal Türkiye Şampiyonasında Okulumuz Antakya Lisesi Erkek Takımı 4. Olarak Büyük Başarıya İmza Attı…Kocaeli İlinde 6 Gündür Devam Eden Turnuvada 8 Takımın Arasında En Mütevazi ve Fair Play Takım Olan Lisemiz Büyük Takdir Gördü…Türkiye Geneli Rekor Katılım Olan Futsal da İlimize 4.lüğü Getiren Antakya Lisesi Futsal Takımı olarak ,Büyük Şehir Genel Sekreteri Nihat Tazeaslan’a,İl Milli Eğitim Müdürü Mesut Çerko’ya ,İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Tecimen’e ,Okul Müdürü Halil Kaya’ya ,Avukat Fuat Cemaligil ve Yusuf Mıstıkoğlu’na,Hatay Spor Altyapısına,Futsal takım oyuncularımızın  Ailelerine ve Kendi Aileme Çok Teşekkür Ediyorum.Herkesten Allah Razı Olsun”dedi. (TALİP KÖLEOĞLU)