ANTAKYA BELEDİYESİ GSK GÜREŞ TAKIMINDAN BÜYÜK BAŞARI

  • Eklenme Tarihi :16.08.2022 | 12:21

Antakya Belediyesi GSK Güreş Takımı, Yayladağı'nda düzenlenen ABA Güreşleri Türkiye Şampiyonası’nda ve 14 Ağustos 2022 Pazar günü Kahramanmaraş’ta düzenlenen Şalvar Güreşi Türkiye Şampiyonası’nda birçok derece alarak büyük gurur yaşattı.

ANTAKYA BELEDİYESİ GSK GÜREŞ TAKIMINDAN BÜYÜK BAŞARI

Antakya Belediyesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlar yer aldı: “Yayladağı'nda düzenlenen ABA Güreşleri Türkiye Şampiyonası’nda Antakya Belediyesi GSK sporcularımızdan; 30 kg Mustafa Güven birinci, 30 kg Miri Güven dördüncü, 35 kg Cuma Hanelçi üçüncü, 55 kg Hammut Hanelçi dördüncü, 70 kg Ali Kuyucu üçüncü olurken Kahramanmaraş’ta düzenlenen Şalvar Güreşi Türkiye Şampiyonası’nda 35 kg Bekir Kuyucu birinci ve 75 kg Abdurrahman Tekgöz birinci olarak bizleri gururlandırdı.” 

 

 Antakya Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Güreş Takımının antrenörü Ali Arıkoğlu ve sporcuları tebrik eden Başkan Yılmaz yayınladığı mesajda: “Antakya’da güreşi seven ve bu spora yetenekli zengin bir potansiyelimiz var. Sporcularımızın başarıları ve ata sporumuz güreşin Antakya’da öneminin devam etmesi bizleri mutlu ediyor. Sporcularımızı, sporcularımızın ailelerini, hocalarını ve bu başarıda emeği geçen herkesi gönülden kutluyorum.”dedi.  (Haber Merkezi)