Anıl’dan Hatay Beşiktaşlılar Derneğine Ziyaret

  • Eklenme Tarihi :21.05.2022 | 10:54

Beşiktaş Denetleme kurulu Başkan adayı olan Mali Müşavir / Bağımsız Denetçi Suat Anıl Hatay Beşiktaşlılar Derneğini ziyaret ederek destek istedi.

Anıl’dan Hatay Beşiktaşlılar Derneğine Ziyaret

Beşiktaş Yönetiminde Denetim kurulu üyeliği yapan ve önümüzdeki günlerde  gerçekleşecek olan idari ve mali genel kurul toplantısında Beşiktaş Denetleme kurulu Başkan adayı  olan  Mali Müşavir / Bağımsız Denetçi Suat Anıl Hatay Beşiktaşlılar Derneğini ziyaret ederek destek istedi.

Hatay Beşiktaşlılar Dermeği Başkanı Mehmet Yıldız ve Yönetim Kurulu Üyelerinin hazır bulundukları ziyarette konuşan Beşiktaş Denetleme kurulu Başkan adayı  Suat Anıl:”Siz değerli Hatay Beşiktaşlılar Dermeği yönetimi ile bir arada olmaktan duyduğum mutluluğu ifade etmek isterim. Her biri alanında tecrübeli genç isimlerden oluşan ekibimiz ile bilgi ve tecrübelerimizi tutkumuz Beşiktaş’a aktarmak adına aday olduk.Ben ve ekibimde bulunan arkadaşlarım Beşiktaş’a sadakat ile bağlıyız ve gücümüzü Beşiktaş’tan alırız.Yaptığı başarılı çalışmalar ile bilinen Hatay Beşiktaşlılar Dermeği olarak sizlerin de desteğini bekliyoruz. Misafirperverliğiniz için teşekkür ediyorum.”dedi.

Suat Anıl Kimdir?

1965 Samsun doğumlu. 1986 da Marmara Üni. İİBF den mezun oldu. 15 yıldır SMMM 3 yıldır Bağımsız Denetçi lisansına sahip. 20 yıldan fazla profesyonel olarak mali işler yöneticiliği yaptıktan sonra Sanilas Mali Müş. Ltd Şti’ni kurdu. Şirketlerde iç denetim ve mali işler bölümlerinin yeniden yapılandırılması projelerini gerçekleştirdi. İstanbul Yelken Kulübü üyesi, Evli, bir çocuklu. İngilizce biliyor. (TALİP KÖLEOĞLU)