Amigo Songül’den Müdür Şensöz’e Vefa

  • Eklenme Tarihi :23.08.2022 | 11:14

31 Asi Gençlik Taraftarlar Derneği Başkanı Songül Taşdelen bu kez de Atakaş Hatayspor Gaziantepspor FK maçında tribünde açtığı pankart ile Müdür Şensöz’e vefa gösterisinde bulundu.

Amigo Songül’den Müdür Şensöz’e Vefa

Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak görev yaptığı süre boyunca yaptığı başarılı hizmetler ile takdir toplayan M.Cemil Şensöz’ün tayini çıktığı günden bugüne yaptığı paylaşımlar ile yanında olduğunu gözler önüne seren 31 Asi Gençlik Taraftarlar  Derneği  Başkanı Songül Taşdelen bu kez de Atakaş Hatayspor Gaziantepspor FK maçında tribünde açtığı pankart ile Müdür Şensöz’e vefa gösterisinde bulundu.

Seramoni anında elinde tuttuğu “Özü Sözü Bir,Adam Gibi Adam Cemil Şensöz” pankartı ile boy gösteren 31 Asi Gençlik Taraftarlar  Derneği  Başkanı Songül Taşdelen,maç süresi boyunca da pankartını elinden bırakmadı.

Cemil Şensöz müdürünün gittiği zamandan itibaren büyük bir üzüntü içerisinde olduğunu ifade eden 31 Asi Gençlik Taraftarlar  Derneği  Başkanı Songül Taşdelen,Görev yaptığı süre boyunca başarılı işlere imza atan müdürlerini yeniden makamında görmek istediklerini söyledi. (TALİP KÖLEOĞLU)