ALMANLAR GELMEK İSTEMEDİLER

  • Eklenme Tarihi :04.07.2022 | 11:13
  • Muhabir :

Kaleci arayışlarını sürdüren Atakaş Hatayspor, Alman kaleciler Michael Zetterer ve Florian Kastenmeier’le yaptığı görüşmelerden sonuç alamadı.

ALMANLAR GELMEK İSTEMEDİLER

Alman kalecilerin birinin ailevi nedenlerden dolayı diğerinin de Hatay’a gelmek istemediğini belirten Atakaş Hatayspor’un Basın’dan sorumlu Başkan Vekili Mustafa Özat, kaleci arayışlarının devam ettiğini söyledi.

 Bordo-Beyazlı ekip kaleyi bir başka yabancı eldivene teslim etmek çalışmalarını sürdürüyor

Atakaş Hatayspor’da kaleci arayışları devam ediyor. Hatayspor Teknik Direktörü Serkan Özbalta’nın istediği kalecilerle görüşme yapan Hatayspor transfer komitesi uzun süredir gündemi meşgul eden iki Alman kaleciyi de Hatay’a gelmeye ikna edemedi.

İlk olarak Werder Bremen’in Alman kalecisi Michael Zetterer’le görüşen ve transferi imza aşamasına kadar getiren Bordo-Beyazlılar Zetterer ailesinin Hatay’a gelmek istememesi üzerine transferden vazgeçmişti.

YABANCI KALECİ ALINACAK

Zetterer’den sonra rotayı Alman kaleci Florian Kastenmeier’e çeviren Hatayspor, bu oyuncuyu da ikna edemeyince rota başka isimlere çevrildi. Hatayspor Transfer Komitesi, Teknik Direktör Serkan Özbalta’nın raporları doğrultusunda transfer arayışlarına devam ederken teklif götürülecek aday kalecilerin tamamının yabancı olduğu öğrenildi. (Haber Merkezi)