A Milli Takımımız, Polonya'da - Hatay Gazetesi

A Milli Takımımız, Polonya'da

  • Eklenme Tarihi :06.06.2024 | 14:23
  • Muhabir :Haber Merkezi

A Milli Takımımız, Polonya'da

A Millî Takımımız, İtalya ile 4 Haziran'da oynadığı özel karşılaşmanın ardından dün de Bologna'da Ümit Millî Takımımız ile bir antrenman maçı yaptı ve Polonya ile EURO 2024 öncesinde oynayacağı ikinci özel maç için bu ülkeye geldi.

Bologna Havalimanı'ndan kalkan uçakla yaklaşık bir buçuk saatlik uçuşun ardından Poznan Havalimanı'na ulaşan A Millî Takım ve beraber seyahat ettiği Ümit Millî Takım kafilesini, burada T.C. Varşova Büyükelçisi Rauf Alp Denktaş ve beraberindeki heyet karşıladı. A Millî Takım kafilesine TFF Millî Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop da yer aldı. A ve Ümit Millî Takımımız, daha sonra birlikte kamp yapacakları Opalenica kasabasındaki tesise geçti. 
A Millî Takımımız, bugün TSİ 13.45'te kamp otelinin sahasında basına kapalı bir antrenman yapacak. 
Dün A Millî Takım ile Ümit Millî Takım arasında oynanan karşılaşmada, İtalya - Türkiye A Millî özel maçına ilk 11'de başlamayan futbolcular görev alırken, Türkiye ile İskoçya özel maçı için Ümit Millî Takım'da görevlendirilen Doğan Alemdar ve Ahmetcan Kaplan, yeniden A Millî Takımımızın EURO 2024 geniş kadrosuna katıldı.