A Milli Takımımız, Polonya Maçının Hazırlıklarına Devam Ediyor - Hatay Gazetesi

A Milli Takımımız, Polonya Maçının Hazırlıklarına Devam Ediyor

  • Eklenme Tarihi :09.06.2024 | 10:16
  • Muhabir :Haber Merkezi

A Milli Takımımız, Polonya Maçının Hazırlıklarına Devam Ediyor

A Millî Takımımız, 10 Haziran'da Polonya ile oynayacağı özel maçın hazırlıklarına bu ülkenin Opalenica kasabasındaki kamp tesisinde yaptığı antrenmanla devam etti.

Teknik Direktör Vincenzo Montella yönetimindeki idmana aday kadroda yer alan tüm futbolcular katıldı. Isınma hareketleriyle başlayan idmana pas çalışmasıyla devam edildi. A Millî Takımımız, daha sonra antrenmana Ümit Millî Takımımız ile birlikte devam etti. TFF Millî Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop da idmanı izledi.
Ay-Yıldızlılar, yarın TSİ 12.15'te kamp yaptığı tesiste Polonya maçı öncesindeki resmî antrenmanını yapacak. Medya mensupları, antrenmanın ilk 15 dakikasını takip edebilecek. A Millî Takım kafilesi, saat 16.30'da ise hava yoluyla Poznan'dan Varşova'ya seyahat edecek. A Millî Takım Teknik Direktörümüz Vincenzo Montella ve aday kadrodan bir futbolcumuz, maçın oynanacağı PGE Narodowy Stadyumu'nda TSİ 19.15'te bir basın toplantısı düzenleyecek. Ay-Yıldızlı futbolcularımız, toplantı öncesinde stadyumda kısa bir yürüyüş yapacak. Bu yürüyüş de medyaya açık olacak.