A Milli Takımımız, Opalenica'daki Hazırlıklarını Tamamladı - Hatay Gazetesi

A Milli Takımımız, Opalenica'daki Hazırlıklarını Tamamladı

  • Eklenme Tarihi :10.06.2024 | 10:27
  • Muhabir :Haber Merkezi

A Milli Takımımız, Opalenica'daki Hazırlıklarını Tamamladı

Polonya ile 10 Haziran'da oynayacağı özel maç için bugün Varşova'ya gidecek A Millî Takımımız, Opalenica kasabasındaki kamp çalışmaları kapsamındaki son antrenmanını yaptı. İdmanın ilk 15 dakikalık bölümü medyaya açık olarak gerçekleştirildi.

Teknik Direktör Vincenzo Montella yönetiminde fitness alanında başlayan antrenmanda daha sonra ısınmanın ardından rondo çalışmaları yapıldı. Son bölümde ise çift kaleli taktik oyun oynandı.

Millî futbolcularımızdan Zeki Çelik sakatlığı, Yusuf Yazıcı ise üst solunum yolu enfeksiyonu sebebiyle bugün yapılan idmanda yer almadı. TFF Millî Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop da idmanı takip etti.

A Millî Takım kafilesi, bugün saat 16.30'da (TSİ 17.30) hava yoluyla Poznan'dan Varşova'ya seyahat edecek. A Millî Takım Teknik Direktörümüz Vincenzo Montella ve millî futbolcumuz Samet Akaydin, maçın oynanacağı PGE Narodowy Stadyumu'nda TSİ 19.15'te bir basın toplantısı düzenleyecek. Ay-Yıldızlı futbolcularımız, toplantı öncesinde stadyumda kısa bir yürüyüş yapacak. Bu yürüyüş de medyaya açık olacak.