A Milli Futbol Takımı, Hollanda maçının hazırlıklarına devam etti - Hatay Gazetesi

A Milli Futbol Takımı, Hollanda maçının hazırlıklarına devam etti

  • Eklenme Tarihi :05.07.2024 | 10:44
  • Muhabir :Haber Merkezi

A Milli Futbol Takımı, Hollanda maçının hazırlıklarına devam etti

A Futbol Takımı, 6 Temmuz Cumartesi günü Hollanda ile oynayacağı 2024 Avrupa Şampiyonası çeyrek final karşılaşmasının hazırlıklarına Barsinghausen'deki kamp tesisinde yaptığı antrenmanla devam etti. A Futbol Takımı, 6 Temmuz Cumartesi günü Hollanda ile oynayacağı 2024 Avrupa Şampiyonası çeyrek final karşılaşmasının hazırlıklarına Barsinghausen'deki kamp tesisinde yaptığı antrenmanla devam etti. Teknik direktör Vincenzo Montella yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanın ilk bölümü, fitness salonunda gerçekleştirilen mobilizasyon ve kuvvet çalışmalarıyla başladı. İdman sahasına geçen oyuncular burada ısınma, pas ve taktik çalışmaları yaptı. Daha sonra iki gruba ayrılan oyunculardan bir bölümü taktik oyun oynarken, diğer grup ise yenileme antrenmanı gerçekleştirdi.

Bir süredir adalesindeki zorlanma nedeniyle antrenmanlara katılmayan Samet Akaydin bugün takımla çalışmalara başlarken, Hollanda maçında cezası nedeniyle forma giyemeyecek olan Orkun Kökçü ise sakatlığı nedeniyle idmanda yer almadı.

TFF Başkan Vekili Mustafa Eröğüt ve Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop da  yapılan antrenmanı saha kenarından takip etti.

Ay-yıldızlılar, 12.15'te kamp tesisinde yapacağı idmanla Hollanda karşılaşmasının hazırlıklarını sürdürecek.