3 PUAN UMUT VERDİ!

  • Eklenme Tarihi :03.10.2022 | 11:16
  • Muhabir :

Lige çok kötü bir başlangıç yaptıktan sonra 580 dakika 10 kişi mücadele ettikleri Sivas’tan 3 puanla dönenen bordo-beyazlıların bu galibiyeti Hatay’da bayram havası oluşturdu.

3 PUAN UMUT VERDİ!

Özlenen galibiyetin Volkan Demirel önderliğinde gelmesi ise ayrı bir umut kaynağı oldu. Atakaş Hatayspor’da Sivasspor galibiyeti bayram etkisi yarattı. Sivas deplasmanı öncesi oynadığı 6 karşılaşmada sadece 1 puan toplayarak sezona çok kötü bir başlangıç yapan Bordo-Beyazlılar, Teknik Direktör Volkan Demirel’in önderliğinde sezonun ilk galibiyetini almanın sevincini doyasıya yaşadı. Hatay’da bayram etkisi yapan Sivasspor galibiyeti ile Alanya maçına daha umutlu bakan Bordo-Beyazlı taraftarlar, Pazar günü saat 17.00’de oynanacak olan karşılaşmayı iple çekiyorlar.

 

ŞİMDİ SIRA TARAFTARDA

Göreve geldiği ilk gün, “Geride kalan 6 haftayı kafanızdan silin, beyaz bir sayfa açtık. Bu sayfayı, tam Hatay ve taraftarlarımızla birlikte güzel şeyler yazarak dolduracağız. Sivas maçı sonrası kendi sahamızda oynayacağımız Alanya maçını dolu tribünler önünde şampiyonluk havasında oynamak istiyoruz.” diyen Teknik direktör Volkan Demirel’in bu sözleri taraftarlara büyük umut vermişti. Demirel’e olan inançlarını gerek sosyal medya üzerinden gerekse de genç teknik adamla yüz yüze geldiklerinde ortaya koyan taraftarlar, “Hocamız söylediğini yaptı şimdi sıra bizde. Pazar günü tribünleri dolduracağız ve takımımızı 90 dakika destekleyeceğiz.” dediler.

3 PUAN UMUT VERDİ

İlk 6 haftada ne oynanan oyun nede alınan sonuçlar gelecek için umut vermezken, Sivasspor karşısında alınan 3 puan ve ortaya konan mücadele gelecek için umut verdi. Volkan Demirel ile birlikte geleceği umutla bakan taraftarlar, “Bu takım küme düşer” söylemlerini herkesin unutmasını ve sadece takıma destek konusuna kilitlenmelerini istediler.

Birlik ve beraberliğin üst seviyeye çıkması gerektiğinin altını çizen taraftarlar sosyal medyada yaptıkları yorumlarda, “Evet sadece bir galibiyet aldık. Tabi ki bunun mutluluğunu yaşayacağız. Ama lig bizim için yeni başlıyor. Bundan sonra tek vücut olarak hareket edip özellikle kendi sahamızda maç kaybetmemeliyiz.” mesajını verdiler.