YÜZLERİ GÜLDÜRMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ - Hatay Gazetesi

YÜZLERİ GÜLDÜRMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

  • Eklenme Tarihi :25.06.2024 | 14:22
  • Muhabir :Haber Merkezi

YÜZLERİ GÜLDÜRMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Hatay’ın İskenderun ilçesinde, 6 Şubat felaketi sonrasında oluşan olumsuz etkileri hafifletmek ve insanların moralini yükseltmek amacıyla İskenderun Belediyesi tarafından başlatılan çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

Depremde hasar görmüş ve harabe haline gelmiş Mete Aslan Bulvarı’nın girişinden başlayarak ilerleyen cadde ve çevresinde güzelleştirme projesi kapsamında yapılan çalışmalar, şehrin çehresini baştan aşağı değiştiriyor. Atatürk Bulvarı dahil olmak üzere şehrin ana arterlerinde yapılan düzenlemeler, şehrin estetiğini yeniden kazanmasına katkı sağlıyor.

İskenderun Belediye Başkanı Mehmet Dönmez, proje kapsamında gece gündüz demeden süren çalışmaları yakından takip ediyor ve çalışanlara moral ve motivasyon veriyor. Başkan Dönmez, göreve geldiği günden bu yana sahada aktif olarak yer alarak, "Atatürk Bulvarı ve Sahil Spor Kompleksimizdeki çevre düzenlemesi ve bakım, onarım çalışmalarımız aralıksız devam ediyor.  İskenderun’umuzu her geçen gün daha güzel hale getirebilmek için büyük bir özveriyle çalışıyoruz. Herkesi kucaklayarak, şehrimizin geleceği için var gücümüzle çabalıyoruz" dedi.

İskenderun Belediyesi'nin bu çabaları, şehir sakinlerinin umutlarını yeşertmeye ve günlük yaşamın getirdiği zorlukları aşmalarına yardımcı olmaya yönelik büyük bir adım olarak değerlendiriliyor.