YENİYURT’TA ÖMER OĞUZ UÇAR’A COŞKULU KARŞILAMA

  • Eklenme Tarihi :05.02.2024 | 11:30
  • Muhabir :Haber Merkezi

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığı sürecinden itibaren Dörtyol’u karış karış gezen Ömer Oğuz Uçar, Cumhur İttifakı Dörtyol Belediye Başkan Adaylığı açıklandığı günden itibaren Dörtyollulardan yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

YENİYURT’TA ÖMER OĞUZ UÇAR’A COŞKULU KARŞILAMA

 

Cumhur İttifakı Dörtyol Belediye Başkan Adayı Ömer Oğuz Uçar, Yeniyurtlu Mahalle Sakinlerinin davet üzerine geldiği Yeniyurt’ta coşkuyla karşılandı.

Yeniyurt’ta oturan kanaat önderlerinin organize ettiği toplantıya Adalet ve Kalkınma Partisi Dörtyol İlçe Başkanı Osman Görgen ve Milliyetçi Hareket Partisi Dörtyol İlçe Başkanı Mahmut Sayıl’da katıldı. Toplantıda Yeniyurtlu vatandaşlara hitap eden Uçar “Kıymetli Yeniyurt Hemşerilerim, öncelikle böylesine coşkulu bir kalabalıkla bizi karşıladığınız için teşekkür ediyorum. Sizin bu tarifsiz coşkunuz benim Dörtyol’a dört kolla sarılmamı sağlıyor. Beni Yeniyurtlu Hemşerilerim çok iyi bilir. Birçoğunuz ile ticaret yaptık. Bazlarınız Baba-Dede dostusunuz. Yılların dostluğu ve abi-kardeşliğine şimdi de Dörtyol’a hizmet etmek için kader birlikteliği yapmakta varmış. Şimdi de sizlerin desteğiyle Dörtyol’a hep birlikte sahip çıkıp, yerelde ve Hatay Büyükşehir’de Cumhur İttifakı’nı zafere taşıyacağız. Benim Yeniyurt’a bu ilk gelişim değil. Ben bu memleketin evladıyım. Burada doğdum. Burada ekmeğimi kazandım. Burada acılarımı yaşadım. O nedenle Yeniyurt’un tüm sorunlarını biliyorum. Burada sizlerin huzurunda da bu sorunları Cumhur İttifakı olarak çözeceğimize söz veriyorum. Bakanlıklarımızla ve Hatay Büyükşehir Belediyemiz ile ortak hareket edeceğiz. Sorunlardan bahanelerle kaçmadan çözülmesi noktasında yol başçılığı yapacağım. Bu soğuk havada burada toplanan siz değerli hemşerilerime teşekkür ediyorum. Bugün siz bana sahip çıktınız. 1 Nisan günü ben size her zaman ve her şartta sahip çıkacağım. Allah hepinizden razı olsun.” Dedi.

Ömer Oğuz Uçar, yoğun programlarına devam etmek üzere Yeniyurt’tan alkışlarla uğurlandı