YENİŞEHİR MAHALLESİ’NE KADIN ELİ DEĞECEK

  • Eklenme Tarihi :26.01.2024 | 18:41
  • Muhabir :Haber Merkezi

YENİŞEHİR MAHALLESİ’NE KADIN ELİ DEĞECEK

1999-2016 yılları arasında muhtar olan eşi Yahya Beyoğlu’nun yanında ona destek olarak yardım eden tek kadın muhtar adayı Feyruz Beyoğlu, Altınözü Yenişehir Mahallesi seçmenlerinin yeniden teveccühünü kazanarak tekrar kazanabilmek ve mahalle halkına hizmet etmek istediğini belirtti. 

 

31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde Hatay’ın Altınözü İlçesi’ne bağlı Yenişehir Mahallesi Muhtar Adayı olan Feyruz Beyoğlu, 31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde adaylığını açıklayarak yeniden mahalle halkına hizmet etmeye hazırlanıyor.

MAHALLEMİZİ MUTLU, HUZURLU VE GÜZEL YARINLARA BİRLİKTE TAŞIYACAĞIZ

2016 yılında Altınözü İlçesi’nin tek kadın muhtarı seçilen ve bundan büyük gurur duyduğunu belirten Yenişehir Mahallesi Muhtar Adayı Feyruz Beyoğlu, “2024 yerel seçimlerinde de yeniden aday olduğumu sizlere duyurmak istiyorum. Kimsesizlerin kimsesi olmak için çıktığım bu yolda mahallemizin dar gelirli ve muhtaç ailelerine yardımcı olmak, her anlamda faydalı olmak için gereken her şeyi fazlasıyla yapacağımı saygıdeğer halkımıza söylemek istiyorum. Mahallemiz her şeyin en güzeline layık. Ben tüm gücümle mahallemizi en iyi şekilde hak ettiği ölçüde temsil etmeye ve daha güzel yarınlara taşımaya hazırım. Sizlerde hazırsanız hep beraber daha mutlu, daha huzurlu ve daha güzel yarınlara mahallemizi birlikte taşıyacağız.” dedi.

MAHALLE HALKINDAN KADIN ADAY BEYOĞLU’NA TAM DESTEK

Konu ile ilgili olarak görüşlerini belirten mahalle sakinleri ise “İlçemiz merkezine kadın bir muhtarın olmasını canı gönülden istiyoruz. Kadın elinin değdiği her yer çok daha güzel olur. Buna inanıyoruz. Bu nedenledir ki seçimlerde Yenişehir Mahallesi’ne yakışacak olan Feyruz Beyoğlu’na destek olacağız.” diyerek desteklerini açıkladılar.