YAYMAN: TEK GÜNDEMİMİZ VAR DEPREM

  • Eklenme Tarihi :23.03.2024 | 09:40
  • Muhabir :Haber Merkezi

YAYMAN: TEK GÜNDEMİMİZ VAR DEPREM

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Doç. Dr. Hüseyin Yayman, seçim gezilerine ara vermeden ilçe ilçe dolaşmaya devam ediyor.

 

Memleketi olan Kırıkhan’da yoğun ilgiyle karşılanan Yayman 31 Mart’ta Hatay’ın makus talihini değiştireceklerini ve Türkiye’nin Hatay’ı konuşacağını söyledi. Konteyner Kentte ikamet eden vatandaşları ziyaret ederek isteklerini dinleyen Yayman, son vatandaş evine ve işyerine kavuşana dek Türkiye Cumhuriyeti’nin tüm imkanlarının Hatay’a seferber edileceğini belirtti. Yayman, mevcut HBB zihniyeti ile Hatay’ın 10 yılının boşa gittiğini, 31 Mart seçimlerinin Hatay için bu yüzden milat olması gerektiğini belirtti. Expo’ya harcanan paralarla Hatay’ın alt yapı sorununun tamamen çözüleceğini dile getirdi. Cumhur İttifakı Kırıkhan Belediye Başkan Adayı Ömer Erdal Çelik ile birlikte Albayrak Konteyner kentte vatandaşların isteklerini de dinleyen Yayman, Kırıkhan’da konut ve işyerlerinin yükselmeye devam ettiğini, kısa süre içerisinde teslimatların da başlayacağını ifade ederken AFAD tarafından yeni kura çekileceğini belirtti.

15 İLÇEMİZ DE GERÇEK HİZMETLERE KAVUŞACAK

10 yıldır Kırıkhan’a ve Hatay’a hizmet etmekten aciz bir Büyükşehirin yönetimde olduğunu belirten Yayman; “31 Mart yerel seçimleri Hatay’ın gerçek belediyecilik ile festival belediyecilik arasında vereceği tarihi bir karar olacak. İnşallah vatandaşlarımız gerçek belediyeciliğe oy vererek hemşehrilerimizi algı ile yönetmeye çalışan balonu patlatacaklardır. Kırıkhan bu dönemde sadece Ayhan Yavuz başkanımızın projeleriyle yetinmek zorunda kaldı. HBB on yıldır Kırıkhan’a gelmedi. Ancak 31 Mart’ta Kırıkhan’ımızın ve Hatay’ımızın makus talihini değiştirecek olan hemşehrilerimiz ile Hatay’a gerçek belediyecilik hâkim olacak. 15 ilçemiz de gerçek hizmetlere kavuşacaktır” dedi.