YAYMAN: SON SÖZÜ CUMHUR İTTİFAKI SÖYLEYECEK

  • Eklenme Tarihi :04.03.2024 | 11:58
  • Muhabir :Haber Merkezi

YAYMAN: SON SÖZÜ CUMHUR İTTİFAKI SÖYLEYECEK

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, seçim çalışmaları için bulunduğu Reyhanlı’da büyük coşku ve yoğun ilgiyle karşılandı..

 

Vatandaşlarla her daim gönül gönüle olmayı başaran Milletvekili Yayman, Cumhur İttifakı Reyhanlı Belediye Başkan Adayı Ahmet Salman Yumuşak, AK Parti İlçe Başkanı Şaban Kurt, MHP İlçe Başkanı Ahmet Dener, Ülkü Ocakları İl Başkanı Alihan Döner ve beraberindeki heyetle birlikte ilçeye bağlı Harran, Mehmetbeyli, Akyayla, Bükülmez, Davutpaşa, Kuşaklı, Alakuzu, Fevzipaşa, Çakıryiğit, İbrahimpaşa Mahallelerinde ziyaret ve istişarelerde bulundu.

Vatandaşları dinleyerek sorunlarına çözüm bulmaya çalıştı

Ziyaretlerde vatandaşlardan yoğun ilgi gören Milletvekili Yayman, Cumhur İttifakı’nın bu seçimde 15 ilçe belediyesinin yanı sıra Hatay Büyükşehir Belediyesi’ni de AK belediyecilik ile taçlandıracağını söyledi.

Milletvekili Yayman konuşmalarında; “Zaman ve mekan kavramı gözetmeksizin, Çalışa, Çalışa Kazanacağız. Hatay’ımızı bu kötü belediyecilik anlayışından kurtaracağız. Reyhanlı’mızda bize gösterilen ilgi, alaka ve sevgi 31 Mart zaferinin habercisidir. Herkese çok teşekkür ederiz dedi

Reyhanlı’mızdan başlayarak 15 ilçemizi rekor oyla kazanacağız. Hatay Büyükşehir Belediyesi’ni de kazanarak Hatay’ımıza hizmet belediyeciliği ile hizmetleri ardı ardına kazandıracağız. Tüm vatandaşlarımızdan Reyhanlı’da Ahmet Salman Yumuşak’a, diğer ilçelerimizde de Cumhur İttifakı adaylarımıza, Hatay Büyükşehir Belediyesi seçiminde de Mehmet Öntürk’e destek vermelerini rica ediyorum.

Reyhanlı’mızı bölgenin yıldızı yapmak için az kaldı. Son sözü Reyhanlı söyleyecek, son sözü Cumhur İttifakı söyleyecek” ifadelerine yer verdi.

Milletvekili Yayman, misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederken tek gündemlerinin deprem ve yaraların sarılması olduğunu belirtti. Yayman, şimdi siyaset zamanı değil birlik zamanı olduğunu ifade etti. Yayman Reyhanlılı hemşerilerine hediye takdiminde bulundu.