YAŞAR TOKSOY’A YEŞİL MAHALLEDE YOĞUN İLGİ

  • Eklenme Tarihi :07.02.2024 | 09:50
  • Muhabir :Haber Merkezi

Demokrat Parti Dörtyol Belediye Başkan Adayı Yaşar Toksoy için Yeşil Mahalle Hurmalık mevkiinde tertiplenen toplantı adeta bir mitinge dönüştü.

YAŞAR TOKSOY’A YEŞİL MAHALLEDE YOĞUN İLGİ

 

Yaşar Toksoy için tertiplenen toplantıya mahalle sakinleri, soğuk havaya rağmen slogan atarak ve destek açıklamaları yaparak saatler öncesinden katıldı ve başkan adaylarının gelmesini bekledi.

Miting havasındaki toplantının açılış konuşmasını Demokrat Parti Dörtyol İlçe Başkanı Hidayet Uygur yaptı.

Uygur karşılaştığı coşkulu kalabalıktan duyduğu memnuniyeti dile getirirken, insanların artık kendilerine umut, dertlerine derman olacak bir başkana ihtiyaç duyduklarını oluşan bu etkili kalabalığın bir ispatı olarak gördüğünü söyledi.

Yeşil Mahalle Hurmalık mevkiindeki organizasyonu sağlayan mahalle sakinlerinden Birol Çetin ise Yaşar Toksoy’a teşekkür ederek, belediye başkanlığı döneminde mahallelerine yapılan hizmetleri övgüyle anlattı ve sonrasında mahallenin 5 yıldır hem küçük, hem de büyükşehir tarafından kaderine terk edildiğini belirtti. Bu makus talihin ise ancak Yaşar Toksoy ile değişeceğini ifade etti ve mahalle sakinlerinden çok büyük alkış aldı.

Demokrat Parti Dörtyol Belediye Başkan Adayı Yaşar Toksoy konuşmasında inanılmaz derecede rahat ve keyifliydi. Kendi akrabaları arasında sohbet ediyor gibi içten ve samimi bir ortamı yakalamış olan Yaşar Toksoy, isim isim tanıdığı mahalle sakinlerine hitaben, yarım kalan hizmetlerin 31 Mart 2024 ten sonra hızlıca tamamlanacağı sözünü verdi ve ayrı ayrı insanlarla kucaklaştı.