YAPAR, FİLİSTİN’E DESTEK VERDİ

  • Eklenme Tarihi :13.03.2024 | 10:49
  • Muhabir :Haber Merkezi

YAPAR, FİLİSTİN’E DESTEK VERDİ

Cumhur İttifakı Antakya Belediye Başkan Adayı İbrahim Naci Yapar, Hayrat Vakfı tarafından Akasya Mahallesi’nde düzenlenen kermese katıldı.

 

 Ramazan ayı öncesinde İsrail’in zulmünü lanetleyen Yapar, Filistin’in bir an önce özgürlüğüne kavuşması için kermese destek verdi. Vakıf yöneticilerine girişimlerinden dolayı tebrik eden Yapar, Cumhur İttifakı ilçe teşkilatıyla birlikte kermese destekte bulundu.

Başkan Adayı Yapar, gençliğe verdiği önemi bir kez daha gösterdi. Yapar, gençlerin ilerici fikirlerinden istifade etmek, gençlere yönelik projelerini duyurmak adına İlçe Gençlik Kolları tarafından düzenlenen programda Cumhur ittifakı Antakya İlçe Başkanları Mustafa Boyacıoğlu ve Metin Taşçı’nın da katılımıyla gençlerle buluştu. Geleceğin yönetici ve idarecileri olacak gençlerle her daim gurur duyduğunu kaydeden Yapar, gençlerin fikirleri ışığında kente yön vereceklerini belirterek, sık sık bir araya gelerek isteklerini dinleyeceklerini gençlere müjdeledi. Başkan Adayı Yapar’a Antakya gençliği tam destek verirken, ortaya konulan birlik tablosu gelecek adına umut verdi. Yapar, bu programın ardından Akasya Mahallesi sakinlerimiz ile bir araya geldi. Programa Cumhur ittifakı Antakya İlçe Başkanları Mustafa Boyacıoğlu ve Metin Taşçı ile beraber katılan Yapar, mahalle halkının isteklerini dinledi. Diğer mahallelere göre daha az yıkımın yaşandığı mahallede yeniden imar faaliyetlerinin eksik edilmeyeceğini kaydeden Yapar, sık sık bir araya geleceğiz diyerek mahalle halkına güven aşıladı. Cumhur İttifakı Antakya Belediye Başkan Adayı İbrahim Naci Yapar, 95 mahallede ve 50’den fazla konteyner kentte ziyaretlerini 31 Mart’a dek sürdürecek.