YAPAR: DOĞRU ADRES CUMHUR İTTİFAKIDIR

  • Eklenme Tarihi :08.03.2024 | 10:42
  • Muhabir :Haber Merkezi

YAPAR: DOĞRU ADRES CUMHUR İTTİFAKIDIR

Cumhur İttifakı Antakya Belediye Başkan Adayı İbrahim Naci Yapar, Antakya’yı tarihi ile ayağa kaldırma yolunda seçim çalışmalarını gayretle sürdürüyor.

Yapar, kent genelindeki ziyaretleri kapsamında Hatay Ağız ve Diş Sağlığı merkezi Başhekimi Mahmut Koyuncu ve sağlık çalışanlarını ziyaret etti. Memur-Sen Başkanı İsmail Bayrakdar’ın ev sahipliğinde Hatay il Diyanet-Sen Başkan vekili Rıza Ateş ve üyeleri ile bir araya gelerek değerlendirmelerde bulunan Yapar, üyelerle fikir alışverişinde bulundu. Daha sonra Güzel ailesinin düzenlediği aile toplantısına ve Antakya Amanos İnsiyatifi Derneği tarafından düzenlenen programa katıldı.

ANTAKYA İÇİN HER TÜRLÜ İŞ BİRLİĞİNE HAZIRIZ

İlk olarak AK Parti Antakya Kadın Kolları Başkanı Selma Sönmez ile birlikte, Hatay Ağız ve Diş Sağlığı merkezini ziyaret ederek Başhekim Mahmut Koyuncu ve sağlık çalışanları ile bir araya gelen Yapar, gerek pandemi gerek asrın felaketi depremlerde büyük bir özveri ile çalışan sağlık çalışanlarına teşekkür etti. Sağlık çalışanlarına çiçek takdim eden Yapar, yeni Antakya’da sağlık çalışanlarının da kaliteli zaman geçirebilecekleri alanlar hayata geçireceklerini kaydetti. Yapar daha sonra Cumhur ittifakı Teşkilatı ile birlikte Memur-Sen Başkanı İsmail Bayrakdar’ın ev sahipliğinde Hatay il Diyanet-Sen Başkan vekili Rıza Ateş ve üyeleri ile bir araya geldi. STK temsilcileri ile kentin genel gündemi üzerine değerlendirmelerde bulunan Yapar, “Gerçekleştirmiş olduğumuz toplantıda Antakya'mızın geleceği, inşa ve ihyası hususunda istişarelerde bulunduk. Önümüzdeki süreçte yapılacak çalışmalar ve yürütülecek projeleri görüştük. Antakya'mızı güzel günlerine kavuşturmak için tüm kurum, kuruluş ve sendikalarımızla işbirliği halinde olacağız” diyerek Antakya’nın ayağa kalkması için her türlü işbirliklerine açık olduğunu ifade etti.