YAPAR ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

  • Eklenme Tarihi :09.02.2024 | 10:40
  • Muhabir :Haber Merkezi

Cumhur İttifakı Antakya Belediye Başkan Adayı İbrahim Naci Yapar, Antakya’da mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.

YAPAR ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

 

Yapar, Antakya’yı uzman eller ile ayağa kaldıracağını belirterek vatandaşlardan tam destek alıyor. Başkan Adayı İbrahim Naci Yapar, beraberindeki AK Parti Antakya İlçe Başkanı Mustafa Boyacıoğlu ile birlikte Antakya’ya bağlı Saraycık, Günyazı, Doğanköy, Kisecik Mahalleleri’nin yanı sıra İstanbul Çarşısı esnaflarını ve Küçük Sanayi Sitesi Mobilyacı Esnafını ziyaret etti.

VATANDAŞLARDAN YAPAR’A TAM DESTEK

Ziyaretlerde bulunduğu mahallerde vatandaşlardan tam destek gören Yapar, Antakya için yapılacak projeleri aktardı. Devletin tüm imkanlarını seferber ettiği Antakya’yı ilkeli belediyecilik ve tamamlayıcı çalışmalarla ayağa kaldıracaklarını kaydeden Yapar, vatandaşlar ile uzun süre sohbet etti.

Antakya’da devam eden çalışmaları da vatandaşlara aktaran Yapar, kısa süre içerisinde Antakya’nın ayağa kalkacağını, AK belediyecilik ile de kentin eski günlerine kavuşacağını belirtti. Tüm vatandaşlardan 31 Mart’ta destek beklediğini kaydeden Yapar, ziyaretlerinin seçim ile sınırlı olmadığını, her daim Antakyalı vatandaşlarla gönül gönüle olduğunu belirtti.