YALÇIN’A COŞKULU KARŞILAMA

  • Eklenme Tarihi :08.03.2024 | 13:29
  • Muhabir :ALİ GÖRÜN

YALÇIN’A COŞKULU KARŞILAMA

Yayladağı Belediyesi Başkanı ve Cumhur İttifakı Yayladağı Belediyesi Başkan adayı Mehmet Yalçın, seçik çalışmalarını mahalle gezileriyle sürdürüyor. Bu bağlamda Turfanda ve Çatbaşı Mahalelelirini ziyaret eden Başkan Yalçın, buralarda büyük bir coşku ile karşılandı.

 

Meşaleler eşliğinde mahallelere giren Başkan Yalçın Vatandaşlarla bir araya gelip 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Cumhur İttifakına destek istedi.

Başkan Yalçın ziyaretleriyle ilgili şu paylaşımı yaptı, “Yarınlar Senin Yayladağı. Her kapıyı çalarak, her gönle dokunarak sarsılmaz gönül köprüleri inşa edeceğimiz Yayladağı’mız için hemşerilerimizle bir araya geldik. MHP İlçe Başkanı Celal Atmaca, Belediye Meclis Üyesi Adaylarımız, AK Parti ve MHP İlçe Teşkilatımız, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Ülkü Ocakları Gençlerimiz ile birlikte; Turfanda ve Çatbaşı Mahallelerimize ziyarette bulunduk. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığını Sn.Mehmet Öntürk ile buluşturacağımız, Türkiye Yüzyılında, Hatayda Yüzler Gülsün Diye hep birlikte, Zafer Bismillah diyoruz.”