YALÇIN: TEŞEKKÜRLER YAYLADAĞI

  • Eklenme Tarihi :17.05.2023 | 11:58

Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, 14 Mayıs’ta gerçekleşen seçimde Recep Tayyip Erdoğan’a yüzde 80, ak Parti milletvekillerine yüzde 60 destek veren hemşerilerine teşekkür etti.

YALÇIN: TEŞEKKÜRLER YAYLADAĞI

Yalçın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Her dönem olduğu gibi bir seçimde de Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti'mize teveccüh gösterip sahip çıktınız. İlçemiz, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a yüzde 80 oy oranı AK Parti Milletvekilliğinden ise yüzde 60 oy oranı ile desteklemiştir.” dedi.

ZERRE KADAR ŞÜPHEMİZ YOK

Demokrasinin gereği Cumhurbaşkanlığı seçiminin 2. tura kalsa da ilçe ve vatandaşların 2. turda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a daha çok sahip çıkacağından zerre kadar şüphelerinin olmadığını belirten Yalçın, “Bizlerde AK Parti Belediye Başkanı olarak ilçemizin gösterdiği bu teveccüh ile hizmet noktasında elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Sizleri saygı ve sevgilerle selamlıyor, Cumhurbaşkanımızın sözleriyle, sizlerin hizmetkârı olmaya devam edeceğimizi beyan ediyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yeniden güçlü büyük Türkiye için, milletimizle omuz omuza, birlik ve beraberlik içinde, demokrat, reformcu, yerli, milli, kalkınmacı, kuşatıcı ve tüm Türkiye'nin partisi AK Parti'mizle, ülkemizin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine herkesi aynı muhabbetle kucaklıyoruz. Hakk'a ve halka hizmet yolundan sapmadan aynı iradeyi ortaya koymaya devam edeceğiz.” dedi. (Haber Merkezi)