YALÇIN BAKAN URALOĞLU’NU ZİYARET ETTİ - Hatay Gazetesi

YALÇIN BAKAN URALOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

  • Eklenme Tarihi :16.05.2024 | 15:54
  • Muhabir :YASER ÇAPAROĞLU

YALÇIN BAKAN URALOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, ilçede kazandırılması planlanan yol ve altyapı yatırımlarıyla ilgili Ulaştırma, Altyapı ve Haberleşme Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’nu ziyaret etti.

 

Başkan Yalçın, Hatay Milletvekilleri Av. Adem Yeşildal ve Hüseyin Yayman’ın nezaretinde gerçekleşen ziyarette Bakan Uraloğlu’na ilçenin ihtiyaç ve eklentileri ile ilgili brifing verdi. Deprem felaketi ile artan nüfusa yetmeyen altyapının güçlendirilmesi, yol ve bilumum eksiklerin giderilmesi adına Bakan Uraloğlu’ndan destek isteyen Başkan Yalçın, görüşmeden memnun ayrıldı.

URALOĞLU’NA VE HATAY MİLLETVEKİLLERİNE TEŞEKKÜR

Başkan Yalçın, gerçekleşen görüşmeden kazananın Yayladağı olacağını belirtti. İlçeye kazandırılması istenilen projelerle ilgili gerçekleşen görüşmenin ardından kısa bir açıklama yapan Başkan Yalçın; “Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Abdulkadir Uraloğlu’nu Milletvekillerimiz Adem Yeşildal ve Hüseyin Yayman ile birlikte ziyaret ettik. İlçemizde yapılacak projeler ile ilgili bilgiler verdiğimiz Bakanımıza misafirperverliklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız” dedi.