ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ - Hatay Gazetesi

ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ

  • Eklenme Tarihi :08.05.2024 | 11:46
  • Muhabir :Haber Merkezi

ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Antakya Belediye Başkanı İbrahim Naci Yapar, Memur-Sen’e bağlı Bem-Bir-Sen ile memur personelini kapsayan sosyal denge tazminatı için tavan ücretten sözleşme imzaladı.

 

Akasya Mahallesi 78. Sokak’ta bulunan Şehit Emin Yıldırım Çok Amaçlı Salonu’nda  gerçekleştirilen imza protokolü törenine Başkan Yapar, Bem-Bir-Sen Hatay Şube Başkanı Ahmet Kala ve sendika yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Antakya Belediyesi ile Bem-Bir-Sen arasında, memurların hayat koşullarının iyileştirilmesine yönelik 2024 yılı sosyal denge sözleşmesi imzalandı. Sözleşme kapsamında, belediyede çalışan 208 memur personele sosyal denge tazminat desteği sağlandı ve memurların aylık maaşlarına verilebilecek en yüksek tavan ücret olan zamlar yapıldı.

İmza töreninde konuşan Başkan Yapar, “Tüm personellerimizin haklarını korumak ve hayat şartlarını iyileştirmek için üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. Tüm memur arkadaşlarımıza hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Bem-Bir-Sen Hatay Şube Başkanı Kala ise,  memur çalışanların moral ve motivasyonunu önemseyen Başkan Yapar’a şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ederim. Tüm memurlarımıza hayırlı ve bereketli olsun.” dedi.