Ülkücüleri Buluşturan Sünnet Düğünü

  • Eklenme Tarihi :16.08.2022 | 12:18

Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Timur Şaşmaz ve Miray Şaşmaz çiftinin oğulları Mehmet Lütfi,Devlet ve Yiğit Zekai’nin sünnet düğünü Ülkücü camiayı buluşturdu.

Ülkücüleri Buluşturan Sünnet Düğünü

Hazırlıkların günler öncesinden başlandığı ve Siyaset,Spor,Sanat , İş Dünyasını bir araya getiren muhteşem sünnet düğününe Ülkü Ocakları Genel Merkez sanatçıları da katıldılar.

 

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım başta olmak üzere Genel Başkan Yardımcıları Zekai Pıanrbaşı,Deniz Güzelay,Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Alihan Döner,Bir çok ilin Ülkü Ocakları Başkanlarının katılım gösterdikleri sünnet düğününe Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı,Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz,Afyonkarahisar  Milletvekili Mehmet Taytak,Ankara Milletvekili Nevin Taşlıçay,Ak Parti Hatay Milletvekilleri Sabahat Özgürsoy Çelik ve Abdulkadir Özel,Ak Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal,MHP Hatay İl Başkanı Murat Adal,Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül,Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, MHP Kaçep İl Başkanı Dilek Demirdöven,Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı A.Kadir Teksöz, Hatay Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanı Aziz Fatih Yılmaz,Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Abdullah Temizyürek, Türk Sağlık-Sen Hatay Başkanı Hayri Şahin, Türk Eğitim Sen Hatay Şube Başkanı Ömer Solğun,Kurum Müdürleri,STK Başkanları ve çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Ottoman Otel Havuz Başında gerçekleşen sünnet düğünü salonu dolduran davetlilerin alkışları arasında Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Timur Şaşmaz ve Miray Şaşmaz çiftinin çocukları Mehmet Lütfi,Devlet ve Yiğit Zekai ile giriş yapmaları ile başladı.Açılış dansını yapan Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Timur Şaşmaz ve Miray Şaşmaz şıklıkları ve dans performansları ile konukları adeta büyülediler.

Erkekliğe ilk adımı atan Mehmet Lütfi,Devlet ve Yiğit Zekai’nin sünnet kınaları Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı ve aynı zamanda kirve olan  Ahmet Yiğit Yıldırım ve Genel Başkan Yardımcıları Zekai Pıanrbaşı tarafından yakıldı.

ALİ KINIK’TAN MUHTEŞEM KONSER..

Eğlencenin bir an olsun durmadığı düğünde sahne alan Ülkü Ocakları Genel Merkez sanatçısı Ali Kınık seslendirdiği şarkıları ile konuklara unutulmaz bir konser keyfi yaşattı. Konukların yoğun ilgi gösterdikleri sanatçı Ali Kınık konser sonrasında uzu süre alkışlandı.

Pasta kesiminin ardından eğlencenin devam ettiği sünnet düğünü takı merasimi ve toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Hatay Gazetesi olarak Erkekliğe ilk adımı atan Mehmet Lütfi,Devlet ve Yiğit Zekai’ye hayırlı olsun dileklerimizi gönderiyoruz. (TALİP KÖLEOĞLU)