Ülkücülerde Komşum Nasılsın? Programı

  • Eklenme Tarihi :07.12.2022 | 13:14

Türk kadınına Seçme ve Seçilme Hakkı veren yasanın kabul tarihi olan 5 Aralık ülkemizde her yıl “Kadın Hakları Günü” olarak kutlanmaktadır.

Ülkücülerde Komşum Nasılsın? Programı

Antakya Ülkü Ocakları 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü etkinlikleri kapsamında gerçekleştirdiği Komşum Nasılsın? Programında kadınları ağırladı. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezinin talimatları ile Antakya Ülkü Ocakları Başkanı Hasan Bayır’ın önderliğinde gerçekleşen programa MHP Kadın Aile Çocuk ve Engelli Politikaları (KAÇEP) Hatay İl Başkanı Dilek Demirdöven , Asena Birimi Başkanı Rabia Hatunoğlu ve çok sayıda kadın misafir katıldı.

 Antakya Ülkü Ocakları olarak Kadınlara Seçme ve Seçilme Hakkının verilişinin 88. yıldönümünü hep birlikte gururla kutlamak adına düzenlediğimiz programı Komşum Nasılsın? Programı ile birleştirerek Ülkücü davaya gönül vermiş ablalarımız ile sohbet etme imkanı bulduk. Son derece yaralı olduğuna inandığım programımızda konuklarımıza çeşitli ikramlarda bulunduk.Katılımları ile bizleri onurlandıran MHP Kadın Aile Çocuk ve Engelli Politikaları (KAÇEP) Hatay İl Başkanı Dilek Demirdöven’e ve tüm konuklarımıza teşekkür ediyor,Programı kusursuz bir biçimde organize eden Asena birimimize şükranlarımı sunuyorum.”dedi. (TALİP KÖLEĞLU)