TOSYALI’DAN CHP’YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ - Hatay Gazetesi

TOSYALI’DAN CHP’YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

  • Eklenme Tarihi :27.04.2024 | 13:33
  • Muhabir :Haber Merkezi

TOSYALI’DAN CHP’YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

İskenderun Belediyesi bir önceki dönem belediye başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun CHP İlçe Merkezi’ni ziyaret eti. Gerçekleşen nezaket ziyaretinde Tosyalı’yı CHP Hatay Milletvekili Nermin Yıldırım Kara, İlçe Başkanı Hüseyin Derin ve 31 Mart’ta CHP’nin İskenderun Belediye Başkan Adayı olan Mehmet Duduoğlu ve partililer karşıladı.

 

Ziyarette 5 yıl boyunca CHP’nin belediye meclis üyeleri ile birlikte çalıştıklarını ve İskenderun’a hizmet etiklerini belirten Fatih Tosyalı, çalışma arkadaşlarına ve CHP İskenderun İlçe Başkanlığına teşekkür etti.

CHP Hatay Milletvekili Nermin Yıldırım Kara’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dille getirerek, “Önceki dönem  İskenderun belediye başkanımız Sayın Fatih Tosyalı Cumhuriyet Halk Partisi ilçe teşkilatımızı ziyaret ederek teşekkür ziyaretinde bulundu. İlçe başkanımız Sayın Hüseyin Derin belediye başkanı adayımız Mehmet Duduoğlu ile karşıladığımız meclis grubuna ve başkanımıza bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki çalışma hayatlarında kendilerine başarılar diliyoruz.”dedi.