SU MÜJDESİNİ SAAT 24.30'DA VERDİ

  • Eklenme Tarihi :10.08.2022 | 10:13
  • Muhabir :

CHP Hatay Milletvekili İsmet Tokdemir, su sıkıntısının yaşandığı Reyhanlı’da HATSU ekiplerinin gerçekleştirdiği sondajdan 6 mahalleyi besleyecek su çıkardığını ve şebekeye vereceğini söyledi.

SU MÜJDESİNİ SAAT 24.30'DA VERDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili İsmet Tokdemir, sosyal medya hesabından görüntülü yaptığı paylaşımında, HATSU ekiplerinin Reyhanlı İtfaiye Müdürlüğü önünde yaptığı çalışmaları gece saatlerinde yerinde inceleyen Milletvekili İsmet Tokdemir “-“HATSU tüm ekipleriyle gece yarısına kadar çalışıyor. Şu an 24.30 yeni kuyumuzdan fevkalade güzel su çıktı. Sondajdan saniyede 50 litre suyumuz var. Yaklaşık 6 mahallemizi besleyecek su var. bu müjdeyi sizlerle paylaşmak istiyorum. HATSU Büyükşehir ekibine yürekten teşekkür ediyorum. inşallah yarın sabahtan (bugün) itibaren gündüz saatlerinde de Çakıryiğit bölgesindeki 2 kuyumuz daha faaliyete geçti” diye konuştu.

 

İki sondaj çalışmasının daha olduğunu altını çizen Milletvekili İsmet Tokdemir “En kısa zamanda, bu gayretli çalışmalarla Reyhanlı’da su sıkıntımızı gidereceğiz. Bütün mahallelerimizin kesintisiz su alması için ekiplerimiz çalışıyor. Tüm hemşehrilerime iyi geceler diliyorum" dedi. (Haber Merkezi)