Savaş’a Desteklerimizi Beyan Ediyoruz

  • Eklenme Tarihi :16.01.2024 | 13:19
  • Muhabir :Haber Merkezi

Samandağ Muhtarlar Derneği Başkanı: Sayın Lütfü Savaş’a Desteklerimizi Beyan Ediyoruz

Savaş’a Desteklerimizi Beyan Ediyoruz

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde yeniden aday gösterilmesi üzerine Başkan Savaş’a destek açıklamaları devam ediyor.

 

Cumhuriyet Halk Partisinin yaptırdığı anketler sonrası Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığına tekrar aday gösterdiği Başkan Savaş’a bir destek açıklaması da Samandağlı muhtarlardan ve Samandağ Muhtarlar Derneği Başkanı Mahir Cebburoğlu’ndan geldi.

Samandağ mahalle muhtarlarının bir araya geldiği toplantı sonrası basın açıklaması yapan Samandağ Muhtarlar Derneği Başkanı Cebburoğlu, “Bizler, Samandağ ilçesi mahalle muhtarları olarak CHP’nin belirlemiş olduğu HBB Başkan Adayı Sayın Lütfü Savaş’a desteklerimizi beyan ederiz.  Mahallelerimize bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalardan dolayı memnuniyetlerimizi belirtir ve yapacağı hizmetler için de şimdiden teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.” şeklinde konuştu.

Yerel seçimlere çok az bir zamanın kaldığını da hatırlatan Cebburoğlu, tüm muhtarların da destekleriyle Başkan Savaş’la birlikte çalışacaklarını ifade etti.