SAVAŞ DÖRTYOL’DA STK LARI ZİYARET ETTİ

  • Eklenme Tarihi :22.04.2022 | 10:48

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş dün Cumhuriyet Halk Partisi Dörtyol İlçe Yönetimi ve Meclis Üyeleri ile birlikte Dörtyol’daki Sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.

SAVAŞ DÖRTYOL’DA STK LARI ZİYARET ETTİ

İlk olarak Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odasında Başkan Ercan Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş burada sanayici ve iş insanlarının bölgesel olarak taleplerini dinledi ve ekonomiye yön veren sanayici ve iş insanlarının her zaman yanında olmaya özen gösterdiklerini belirtti.

Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odasında Başkan Ercan Yıldırım Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a ziyaretleri anısına plaket takdim etti.

Dörtyol Küçük Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatif Başkanı Ali Gün ve Dörtyol Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Bölükbaşı ile yönetim kurullarının üyelerini de ziyaret eden Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş altyapı çalışmalarının en geç temmuz ayı içerisinde başlayacağı müjdesini verirken, Yeşilköy Mahallesinde asfaltlama çalışmalarının startını verdiklerini, bölgesel olarak da yama çalışmaları ile yolların bir nebze de olsa iyileştirileceğini belirtti.

Oda Başkanlarının bölgesel taleplerini dinleyen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş sorunların belirli bir plan dahilinde çözümü için çabalayacaklarını da belirttikten sonra CHP İlçe Yönetimiyle birlikte taziye ziyaretleri gerçekleştirdi. (Haber Merkezi)