SANAYİ ESNAFINA ZİYARET

  • Eklenme Tarihi :28.02.2024 | 09:40
  • Muhabir :Haber Merkezi

SANAYİ ESNAFINA ZİYARET

CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, 31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde Yeni Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti.

Seçim çalışmalarını titiz bir şekilde sürdüren CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, Yeni Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren esnafları ziyaret ederek 31 Mart’ta yapılacak olan seçimlerde destek istedi.

Kendisinin bir esnaf çocuğu olmasından dolayı esnafın sorunlarını yakından bildiğini belirten CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, “Bizler esnaf çocuğu olarak yaşamımızı sürdürdük. Esnafın durumunu yakından iyi bilirim. Baba mesleği olan ayakkabıcılık mesleğinden geldiğimiz için esnaflarımızın da yaşadığı sıkıntıları biliyoruz. 6 Şubat 2023 depreminin ardından Antakya’da bulunan çeşitli esnaf meslek gruplarının sorunlarını inşallah 1 Nisan sabahı başkan olduğumda plan ve program doğrultusunda çözeceğim. Esnafımızın hangi sorunu varsa, en kısa süre içerisinde bekletmeden çözeceğiz.” diye konuştu.