ŞAN: ALTINÖZÜ SAADET DİYECEK

  • Eklenme Tarihi :04.03.2024 | 13:36
  • Muhabir :Haber Merkezi

ŞAN: ALTINÖZÜ SAADET DİYECEK

 

Saadet Partisi Altınözü Belediye Başkan Adayı Mahmut Şan, Altınözü’nde 31 Mart yerel seçimlerinde sandıkları patlatmaya hazırlanıyor.

Altınözü İlçe Başkanlığı ile başladığı milli görüş yolculuğuna Altınözü’nü kapsayarak sürdüren Şan, ilçeye yeniden bolluk ve bereket getirmek adına durmaksızın mahallelerde ziyaretler gerçekleştiriyor. Şan, son olarak ilçeye bağlı Oymaklı Mahallesi’nde hane ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Adayı Şan’ı sevgi gösterileri arasında karşılayan vatandaşlar, Şan’a 31 Mart’ta tam desteklerini ilettiler.

ŞAN: ALTINÖZÜ MİLLİ GÖRÜŞE SAHİP ÇIKTI

Oymaklı’da kendisine gösterilen destekten çok memnun kaldığını aktaran Şan, Altınözü’nün Milli görüşe sahip çıktığını kaydetti. Şan, mahalle ziyareti ile ilgili açıklamasında; “Oymaklı mahallemizin meclis üyesi adayımız sayın Ramazan İnan’ın ailesini ziyaret ederek, projelerimizi anlattık ve sohbet ettik. Misafirperverlikleri ve katkıları için meclis üyesi adayımız sayın Ramazan İnan’a ve Ailesine çok teşekkür ediyoruz. “Altınözü” için birlikte çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Şan, 31 Mart’a dek durmaksızın çalışacaklarını belirtti.