SAĞLIK ÇALIŞANLARI ÇELİK'E TAM DESTEK SÖZÜ VERDİ

  • Eklenme Tarihi :19.03.2024 | 09:54
  • Muhabir :Haber Merkezi

SAĞLIK ÇALIŞANLARI ÇELİK'E TAM DESTEK SÖZÜ VERDİ

AK Parti Kırıkhan Belediye Başkan Adayı Ömer Erdal Çelik'e, her geçen gün destekler ve katılımlar çığ gibi büyümeye devam ediyor.

 

Ömer Erdal Çelik'e, bir destek de Kırıkhan Devlet Hastanesi personellerinden ve Sağlık - Sen sendikalarından geldi. Sağlık - Sen sendika temsilcileri ve Kırıkhan Devlet Hastanesi personelleri, AK Parti seçim Koordinasyon merkezine gelip burada Ömer Erdal Çelik'e ve Mehmet Öntürk'e tam destek sözü verdiler. Ömer Erdal Çelik destek ve katılımlarından dolayı Sağlık- Sen sendika temsilcilerine ve  Sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

DOĞRU ADAYLARIN YANINDA OLUP TAM DESTEK ÇALIŞACAĞIZ

Katılım toplantısında kısa bir konuşma yapan Hatay Sağlık - Sen İl Başkanı Mustafa Tekgüzel; "Hem Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Öntürk, hem de Kırıkhan Belediyesi'nde Ömer Erdal Çelik. Her ikisi de doğru adaylar. Bizler de doğru adaylarımızın yanında olup tam destek verip çalışacağız." Dedi.

Katılım toplantısına;

Hatay Sağlık - Sen İl Başkanı Mustafa Tegüzel, ilçe Sağlık Müdürü Ahmet Yılmaz, Sağlık - Sen ilçe Başkanı Hasan Türk ve Sağlık çalışanları katıldı.