SAADET PARTİSİ HATAY KONGRESİ BÜYÜK BİR KATILIM VE COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİ

  • Eklenme Tarihi :24.05.2022 | 12:18
  • Muhabir :

Saadet Partisi 7. Hatay İl Olağan Kongresi Antakya HATMEK Salonu'nda büyük bir coşku ve katılımla gerçekleşti.

SAADET PARTİSİ HATAY KONGRESİ BÜYÜK BİR KATILIM VE COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİ

Kongreye Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcımız Mahmut Arıkan, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Saadet Partisi GİK Üyeleri Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, Mesut Dağ ve Çelebi Keyhıdır, Saadet Partisi Adana İl Başkanı Hasan Şaybak, Osmaniye İl Başkanı Osman Eroğlu,  siyasi parti temsilcileri, STK ve Oda başkanları ve partililer büyük ilgi gösterdi.

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Arıkan, ülke olarak çok sıkıntılı bir süreçten geçtiğimizi hatırlatarak, “Bu sürece girmemize sebep olanların  tek bir dertleri var o koltuklardan kalkmamak” dedi.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş konuşmasında; “Milli bir şuurla Hatay’ın ayakta kalmasına, güçlü bir serhat şehri olmasına hep birlikte katkı sağlıyoruz. Bu nedenle biz Saadet Partisi’nden memnunuz” ifadelerini kullandı.

Saadet Partisi GİK Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan ise, ülkenin yer altı ve yer üstü kaynakları yabancılara peşkeş çekilmeye devam ediyor. Saadet Partisi olarak bunu durduracağız” dedi.

Konuşmalardan sonra 40 yılı aşkın hizmeti olan Milli Görüş çınarlarına Onur Plaketi verildi.

Kongre sonunda yapılan seçimde mevcut İl Başkanı Mustafa Eğe güven tazeleyerek yeniden seçildi. (Haber Merkezi)